0 (552) 461 11 39
EnglishTurkish

Profesyonel Web Site Çeviri Hizmeti
Birİnternet sitesi çevirisi ya da Web sitesi çevirisi milenyum çağında geniş kitlelere ulaşabilmek adına büyük öneme sahip olmuştur. Firmaların kendilerini global piyasaya tanıtabileceği en etkili ve hızlı yoldur.
Tercüme Dünyası Bürosu olarak dünyanın farklı bölgelerindeki müşterilelerimize hizmet edebilmek adına ihtiyaç duyulan her dilde, alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız vasıtası ile web sitenizintercüme işlemlerini yapmak üzere hizmetinizdeyiz.
Web site çeviri hizmeti, en uygun fiyatlar ve en etkili hizmete erişim imkanı sağlamaktadır. İnternet sitenizin farklı dillere çevrilmesi geniş kitleler tarafından tanınabilmenize olanak sağlayacaktır.
Global piyasada daha geniş kitlelere erişebilmek istiyorsanız firmımızın söz konusu hizmetinden faydalanmak için hemen iletişime geçin.

Nasıl yapılır?
Web sitesi çevirisi, internet sitenizin içeriğini orijinal dilinden alarak genellikle kelime kelimesine faklı bir dile çevirme sürecini, global müşteriler için kullanılabilir ve erişilebilir hale getirme işlemidir. Bir web sitesini kelimesi kelimesine çevirmek, bir dilin doğru şekilde okunması ve yorumlanması için gereken ince ayrıntıları ve bağlamı gerektirir. Bu bahisle bir internet sitesini farklı bir dile tercüme etmek yahut tersini yapmak, düşünüldüğü kadar basit ve kolay olmaz. İnternet sitenizin çevrilebilir içeriği, yerinde statik metinden PDF’ler, videolar, resimler gibi multimedya içeriğine kadar uzanır.
Yerelleştirme, geleneksel tercüme, harf tercümesi ve transkreasyon işlemlerini içeren ayrı çeviri dereceleri bulunmaktadır.. Bu yaklaşımlardan her biri kendisine özgüdür ve farklı çeviri ihtiyaçları için idealdir.
Temelde birçok iş akışı ve işlemi yönetmek adına yazılım ve otomasyon gerektiren bir teknoloji sorunu olan web sitesini çevirmek ve yerelleştirmek, geleneksel çeviri ajanslarının işlemesini güçleştiren birçok teknik ayrıntı ve nüans gerektirir.

Web Sitesi Çevirisi Yaptığımız Diller
Tercüme alanında en fazla ihtiyaç duyulan İngilizce, Çince, Arapça, Almanca, Fransızca ve İspanyolca olmak üzere 100’ün üzerinde dilde, alanında uzmanlaşmış tecümanlarımızla web sitesi çevirisi yapıyoruz. Söz konusu hizmetimizde anlamsal hiçbir kargaşaya yer vermemek için tercüme yapılacak alanda profesyonel personelimizle çalışıyoruz.
Söz konusu nüanslar aşağıdaki hususları içerir:
• Kullanıcıların paylaşılabilir, taze, içerik ve etkileşim talepleri
• JavaScript, HTML, veya JSON biçiminde kodlanmış dinamik içerik,
• Platformlar ve katkıda bulunanların karışık ekosistemleri,
• Online business world’ünacil talepleri.

Web Site Çeviri Fiyatları
Profesyonel tercüman kadromuz ile birçok dilde çeviri hizmeti vermekteyiz. Güvenilir hizmet, doğru sonuç ve uygun fiyatları Tercüme Dünyası Çeviri Bürosu iletişim adreslerimizden tarafımıza ulaşarak alabilirsiniz.