0 (552) 461 11 39
EnglishTurkish

Hukuki Tercüme Nedir?
Hukuki tercüme; mahkeme kararları, adli yazışmalar, mevzuat ve yönetmelikler, boşanma ve evlilik belgeleri, tapu belgeleri, uluslararasası belgeler, ve davalarda, yabancı uyruklu kişilerin başvuruları başta olmak üzere birçok durumda ihtiyaç duyulan bir tercüme hizmetidir. Hukuki çeviri hizmeti, diğer tercüme hizmetlerinden daha hassas görülmesi gereken bir hizmettir. Tercüme işlemi, hukuk terminolojisine hakim, alanında uzman olan teknik tercümanlar tarafından özenle yapılmalıdır. Firmamız, her ülkenin hukuk sistemi ayrı olduğundan dolayı hukuki bir belgenin farklı bir dile çevirisini ilgili ülkenin hukuk kurallarını dikkate alarak yapmaktadır. Güvenilir, profesyonel ve uygun ücretli hukuk tercümesi hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Hukuk tercümesi hizmetinde yapılacak küçük bir hata maddi ve manevi anlamda büyük zararlara sebep olabilir. Bu sebeple hukuk çevirileri için, yalnızca hukuk terminolojisine hakim olmak yeterli olmaz. Diğer tercüme işlemlerinden daha hassas yapılması gereken hukuki tercüme işleminin alanında uzmanlaşmış tercümanlar tarafından icra edilmesi gerekir. Hukuki anlamda ihtiyaç duyduğunuz tüm çevirilerde, profesyonel tercüman kadromuz ile çevirilerinizi isteğinize göre noter tasdikli tercüme olarak da teslim ediyoruz. Böylelikle ilerde karşılaşabileceğiniz hukuksal sorunların önüne geçebilir ve yeminli tercüme metninin güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.
Hukuki Tercüme Fiyatları
Profesyonel tercüman kadromuz ile birçok dilde çeviri hizmeti vermekteyiz. Güvenilir hizmet, doğru sonuç ve uygun fiyatları tercumedunyasi.net iletişim adreslerimizden tarafımıza ulaşarak alabilirsiniz.